bayki.com

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
29.09.2015 17:28

Світ не може чекати, доки лідери оберуть шлях до миру - Генсек ООН

У своєму виступі Генсек Асамблеї ООН Пан Ґі Мун заявив, що в Організації не вистачає грошей для того, щоб рятувати достатню кількість людських життів. 

«Держави та члени діють щедро, але попит, безумовно, набагато вище наявних фінансів», - заявив він.

«Коштів немає, у нас недостатньо грошей для того, щоб рятувати достатню кількість людських життів. Це тільки половина того, що нам потрібно для того, щоб допомогти народу Іраку, Південного Судану і Ємену. І тільки лише третину для Сирії», - повідомив Пан Ґі Мун та додав, що план відповіді для України профінансований лише на 39%.

Він підкреслив, що заклик по Гамбії, де кожна четверта дитина страждає від затримки в рості, взагалі поки не зустрів жодної реакції у відповідь.

«Ці низькі цифри призводять до величезних страждань. Людям потрібна екстрена допомога. Але їм ще більше необхідні міцні рішення», - додав очільник Генасамблеї.

«Сьогоднішні страждання вийшли на найвищу точку за останні десятиріччя. Сотні мільйонів людей потрібна негайна гуманітарна допомога. Принаймні 60 млн. людей змушені були залишити свої будинки або свої країни. ООН запросила близько 20 млрд. доларів, щоб покрити потреби цього року. Це в шість разів більше, ніж сума 10 років тому», - зазначив Генсек ООН.

Водночас він торкнувся кризи біженців у своїй промові, зокрема ситуацію в Сирії.

«Чотири роки безуспішних дипломатичних зусиль Ради Безпеки призвели до того, що криза вирвався з-під контролю, - заявив Пан Ґі Мун про ескалацію конфлікту в Сирії, - Відповідальність за припинення цього конфлікту, в першу чергу, покладена на протиборчі сирійські сторони. Саме вони перетворюють свою країну в руїни. Але недостатньо шукати рішення тільки лише в напрямку Сирії. Регіональні держави і суперництво також підстьобують цю битву. Зброя, кошти в країну також розпалюють вогонь. Настав час, щоб інші тепер, в першу чергу, Радбез і ключові регіональні гравці робили крок вперед».

«5 країн в першу чергу тримають у своїх руках ключ до цього - Росія, США, Саудівська Аравія, Іран і Туреччина. Але поки одна сторона не піде назустріч іншій, марно очікувати якихось змін на місцях», - додав він.

Водночас Пан Ґі Мун закликає Європу «зробити більше».

«Ліван, Йорданія, Туреччина діють щедро, приймають у себе кілька мільйонів сирійських та іракських біженців. Країни повсюдно в світі, що розвивається, приймають велику кількість біженців незважаючи на обмежені можливості», - відзначив Генсек.

Очільник ООН зазначив, що мета организації - не тільки врятувати життя людини, а дати їй гідне життя.

 

«Світ не може чекати, доки лідери оберуть шлях до миру», - заявив Пан Ґі Мун.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Загрузка ...

ПолитПортрет

 • Пожар в зоне ЧАЭС: спасатели продолжают бороться с огнем

  Работы по локализации масштабного пожара в лесных кварталах на территории специального комбината "Чернобыльская пуща" продолжаются.
  Об этом заявил и.о. главы Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Зорян Шкиряк в своем Facebook.

  "Никакой паники и истерии! Ситуация была сложной, но вполне контролируемой. Распространение огня в направлении ЧАЭС остановлено, никаких угроз нет! Радиационный фон в норме. Благодаря эффективному и своевременному использованию нашей авиации удалось потушить очаг верхового пожара. Сейчас работы по локализации продолжаются. Сил и средств достаточно", - написал он
  Вместе с премьер-министром Украины Арсением Яценюком Шкиряк осуществил полный облет территории масштабных пожаров в зоне отчуждения.

  "Пожарные отряды работают бесперебойно. На помощь областным пожарным пришли подразделения и техника пожарной охраны Киева", - резюмировал и.о. главы ведомства.

  Как сообщал "Обозреватель", вечером 28 апреля ход ликвидации ЧП проинспектировал премьер-министр Украины Арсений Яценюк. Он назвал этот пожар наибольшим с 1992 года.
  В свою очередь, руководитель лесного отдела "Гринпис Россия" Алексей Ярошенко заявил, что по информации представителей организации, которая основана на снимках из космоса, площадь пожара превышает 10 тысяч гектаров.

   

  Кроме того, работники милиции эвакуируют жителей из зоны отчуждения вблизи Чернобыльской АЭС. Правоохранители заявляют, что ситуация с пожаром обострилась.

 • Туск: Украина будет приоритетом для Европы

  "Украинский вопрос является одним из основных на каждом заседании Европейского Совета", - отметил Дональд Туск.
  Председатель Европейского Совета Дональд Туск обещает выступить гарантом того, чтобы украинский вопрос оставался приоритетным для Европы. Об этом он сказал в своем интервью, передает УНН .

  "Украинский вопрос является одним из основных на каждом заседании Европейского Совета. И я лично являюсь гарантом того, что Украина будет приоритетом для Европы, но конечно как и другие критически важные ситуации", - отметил Туск.

  Он так добавил, что ЕС должен бороться с последствиями кризиса, кроме того, сейчас ЕС имеет дело с большим потоком нелегальных мигрантов и тому подобное.

  "Мой долг и моя ответственность достичь баланса в преодолении различных трудностей ... Но вы можете быть уверены, что я буду так сказать охранником ваших интересов", - добавил он.

   

  Напомним, Европейская Комиссия объявила о совместных широких консультациях по пересмотру Европейской политики соседства, опубликовав документ "К новой европейской политике соседства". Сейчас ЕК ожидает получить видение стран-партнеров, в том числе и Украины.

 • Яценюк розповів, як разом із Президентом воює за незалежність

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заперечує, що між ним і Президентом точиться конкурентна боротьба.

  Про це він сказав у ході презентації 100 днів діяльності уряду, передає кореспондент Укрінформу.

  «Були різного роду політичні думки, що Президент буде воювати з Прем'єром чи Прем'єр буде воювати Президентом. Але ми єдині, і ми воюємо за українську незалежність, за українську свободу і за наше право бути європейською державою», - зазначив Яценюк.

   

   

  При цьому він додав, що "десятирічної помилки ніхто не повторить ні за яких обставин", натякнувши, вочевидь, на протистояння тодішнього Президента Віктора Ющенка з Прем'єркою Юлією Тимошенко.

 • Ющенко рассказал, как в 1999 году трудоустроил Тимошенко

  Экс-президент Виктор Ющенко рассказал о том, как в 1999 году Юлия Тимошенко выпросила у него должность вице-премьер-министра.

 • Азаров жалуется на дорогой российский газ: За какие такие грехи мы так наказаны?

  Глава украинского правительства Николай Азаров, комментируя украинско-российские газовые переговоры в Москве, которые проходят сегодня, посетовал на высокую цену голубого топлива.


ПолитИнфо

ПолитАнекдоты