«Китайський Стів Джобс» Лей Цзюнь за чотири роки побудував бізнес вартістю десятки мільярдів доларів. Чи вдасться йому випередити Apple за межами Піднебесної?
Марка смартфонів, яку створив Лей Цзюнь чотири роки тому, отримала назву Xiaomi, що по-китайськи означає «зернятко рису». За короткий час успіхи нової компанії перевершили всі очікування. Її телефони, завдяки низьким цінам, швидко завоювали неосяжний азіатський ринок мобільних пристроїв. У неї інвестували Алішер Усманов 3 і Юрій Мільнер 32. Засновник Facebook Марк Цукерберг нещодавно теж хотів придбати частку, але безрезультатно.
Xiaomi очолює охопила весь світ революцію, завдяки якій потужні цифрові комунікаційні пристрої стають доступні мільярдам. У інвестфондів в моді інтернет-компанії і розробники додатків, які здійснюють переворот в області просування товарів і розваг, але основою вибухового зростання в цих сферах залишаються пристрої. За внесок Лея в поширення смартфонів журнал Forbes Asia оголосив його в 2014 році бізнесменом года.Основанная в 2010 році, китайська компанія Xiaomi насамперед була відома як розробник кастомними призначеного для користувача інтерфейсу для Android. У 2011 компанія вирішила робити смартфони, і сьогодні багато хто асоціює її виключно з виробництвом телефонів. Але в Xiaomi не обмежуються лише цим. Досить зайти на офіційний сайт компанії і переконатися, що Xiaomi перетворилася на справжнього технологічного гіганта. Детальніше здесь
Звичайно, багато пристроїв виробництва Xiaomi продаються виключно в Китаї. Але оскільки вони часто дешевше і якісніше, ніж продукція конкурентів, інтернет-магазини по всьому світу поспішають додати в свій асортимент гаджети китайської компанії. Купуючи пристрою від Xiaomi, швидше за все, доведеться переплатити. Але, з огляду на їх низьку вартість, покупка все одно буде вигідною.